Hakkımızda

  Kuruluşu 2008 olan şirketimizin amacı üretimden gelen tecrübemizle her marka jeneratörün satış ve satış sonrası hizmetlerini TSE ve ISO standart ve kalitesinde, müşteri memnuyetinden ödün vermeden yerine getirmek, bayileri olduğu firmaların ürünlerinin aktif satış ve pazarlamasını sağlamaktır.

   İlk ücretsiz montaj, ücretsiz keşif, ilk 7 gün 24 saat servis, ilk anlaşmalı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda cep telefonlarına SMS ile haberleşen kart takılması, ilk bakımı yapılan jeneratörlerin korozyon geciktirici kimyasallarla temizliği, ilk üretim veya servisten kaynaklanan sebeple arıza halinde ücretsiz servis hizmeti, ilk taktığı yedek parçaya da yaptığı servise de bir yıl garanti…

   İşte bu ilklerin hazırlayıcısı olmak, hizmetimizi ve ürünlerimizi size gururla sunmamızı sağladı. Şirketimizin BALIKESİR ve BURSA ’da şubesi bulunmaktadır. Şirketimiz satış ve servis hizmetlerinde konusunun uzmanlarıyla çalışır. Güler yüzlü hizmet birinci ilkemizdir.

   UZMAN JENERATÖR olarak, her markajeneratörün bakım, arıza, montaj, demontaj, sıfır ve ikinci el jeneratör satışları, kısa sürede orijinal yedek parça temini, jeneratör pano imalatı, alternatör sarım ve izolasyon işleri, jeneratör kiralama,  arıza ve bakımlarında tüm fonksiyon testlerini yaparak müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki, memnuniyetiniz, bir sonraki müşterimizin adresi olacaktır. Her geçen gün biraz daha büyüyen ailemizde sizleri de görmekten mutluluk duyacağız.

   

   Sizde bu güçle çalışmak isterseniz HİZMETİNİZDEYİZ…………………..

GARANTİ
Garanti önemli! Sattığı tüm ürünlerin de yaptığı servis hizmetine de garanti veren tek firmayız. Ürüne 2 yıl servise ve yedek malzeme 1 yıl
KALİTE
Sattığımız ve kullandığımız yedek parçayı tamamen orijinal kullanıyoruz. Kendimizin kullanmayacağı hiçbir ürünü satmıyoruz.
AVANTAJLARINIZ NELER?

“Her aradığınızda servis geliyor”

Bizim için müşteri değerli! Servisimizle istek ve ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda karşılıyoruz.

***

“Eğitimliyiz”

UZMAN JENERATÖR ENERJİ ve GÜÇ SİSTELERİ işinin uzmanlarıyla çalışarak, size her zaman en iyiyi sunmayı garanti eder.

***

“Teslimat ve montaj ücretsiz”

Satın aldığınız ürünü adresinize zamanında, özenle ve ücretsiz teslim ediyoruz. Kurulumu profesyonel ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Son Güncelleme: Pazar, 06 Mayıs 2018 19:06

   Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.