Hizmetlerimiz

Satış: Firmamız piyasada bulunan her marka ve modelde yeni jeneratör satışını ve satış sonrası hizmetlerini sağlamaktadır. İhtiyacınızı karşılayacak en uygun ürünü size sunmak amacı ile satış öncesi güç tespiti, yer ve montaj keşfi ücretsiz olarak konusunda uzman personelimiz tarafından yapılmakta ve bu sayede müşterilerimize en uygun ürünü en ekonomik şekilde kurulmasını sağlamaktayız.

Servis ve Yedek Parça: Servis hizmetini verdiğimiz her marka ve modeldeki jeneratörlerin yedek parça   ihtiyacını karşılamak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

2.El Jeneratör Alımı ve Satışı: İhtiyacınızı karşılayacak her marka veya modeldeki 2.el jeneratörlerin alım ve satışını BURSA JENMAR güvencesi  ile yapıyoruz. Piyasada bulunan her marka, güç ve modelde 2. el jeneratörlerin satışı, artık ihtiyacınızı karşılayamayan jeneratörlerin 2.el veya yeni jeneratörlerle takası veya satmak istediğiniz jeneratörlerin alımı konularında en ekonomik şekilde  hizmet vermekteyiz. 2. El olarak satışa sunulan tüm ürünlerimiz her türlü bakımı yapılmış olarak  teslim edilir. Periyodik  Bakım Sözleşmesi yapıldığı takdirde , kullanım hataları hariç standart bir yıl garantimiz kapsamındadır.

Kiralık Jeneratörler: Müşterilerimizin talebi doğrultusunda benzinli / dizel ve ses izolasyon kabinli / araç üzerinde mobil jeneratörlerle istenilen sürede (günlük, haftalık, aylık, yıllık v.s.) kiralama hizmeti vermekteyiz.

Periyodik Bakımı: Dizel veya portatif jeneratörleri ihtiyacınız olduğu anda sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için, belirli dönemlerde(en az ayda bir) teknik servis kontrolünden geçmesi gereklidir. Periyodik bakımları yapılmayan jeneratörler çalışması gerektiği anda  ihtiyacı karşılayamama gibi bir  risk oluştururlar. Bu riski önlemek için firmamız, PERİYODİK  BAKIM SÖZLEŞMESİ yaparak servis ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca periyodik anlaşmalı müşterilerimiz arıza taleplerinde servis önceliği ve yedek parça bedeli hariç hiçbir servis ücreti ödememe gibi ayrıcalığa sahip olurlar.

Geniş servis ağımız ve konusunda uzman ekiplerimiz ile, yeni ve ikinci el jeneratörlerle, teknik servisimizle sizlere sürekli hizmet sunmaktayız

   Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.